Selena Gomez paljasti bikinivartalonsa – lomakuvat julkaistiin verkossa

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Justin Bieberin ex-tyttöystävänä tunnettu laulaja-näyttelijätär Selena Gomez kertoi äskettäin haaveilevansa pahan tytön elokuvarooleista. Teinikomediat eivät nimittäin enää kiinnosta neitokaista. 21-vuotias tähti viettää parhaillaan aikaa Floridassa.

---
---

Säät tuntuvat hemmottelevan rantaelämästä nauttivaa näyttelijätärtä, sillä Selena Gomez jakoi Instagram-tilillään sarjan kuvia, joissa hänet nähdään paikallisella rannalla bikineissä.

Selena Gomez palasti taannoin People.com-sivustolle, että ei ei usko vielä muuttuneensa teinitähdestä aikuiseksi. Gomez nousi ihmisten tietoisuuteen näyttelijänä, kun hän aloitti uransa seitsemänvuotiaana yhdessä Demi Lovaton kanssa.

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.