Tyttöbändin povipommi kurvikas kuin tiimalasi

Laulajatar Aubrey O’Day nousi aikoinaan Yhdysvalloissa kuuluisuuteen Danity Kane -tyttöbändin jäsenenä ja sittemmin soolouransa merkeissä. Suomessa hänet tunnetaan kuitenkin paremmin viihdelehtien sivuilta ja rohkeissa asuissa poseeraamisesta.

------

Usein todella paljastavissa asuissa poseerannut Aubrey kuvattiin tällä kertaa erittäin näyttävässä valkoisessa asussa, kun hän oli saapumassa NBC Universalin lehdistöpäivään Westlaken Four Seasons -hotelliin.

Between Two Evils -albuminsa julkaisun jälkeen Abrey O’Day on nähtiin yhdessä Danity Kane -yhtyeen kanssa MTV Video Music Awards -gaalassa. Yhtye ilmoitti tekevänsä tulevaisuudessa yhdessä musiikkia, mutta julkaisurintamalla on kuitenkin ollut melko hiljaista. Aika näyttää julkaistaanko yhtyeeltä vielä uutta musiikkia.

Splash
Splash
Splash
Splash