Roope Salminen kommentoi eroa Sara Siepistä

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Kolme vuotta mallina työskentelevän Sara Siepin kanssa seurustellut Roope Salminen on kommentoinut pariskunnan eroa julkisesti Instagramissa. Mies myöntää, että Sara Sieppi on upein nainen, mitä hän on koskaan elämässään tavannut. Silti eroa on harkittu jo pidemmän aikaa.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Roope Salminen kirjoitti Instagramiin, että hänellä ei ole Sara Siepistä pahaa sanottavaa. Mies kehuu ex-avovaimoaan kilteimmäksi, lämpimimmäksi ja upeimmaksi naiseksi. Hän on kiitollinen Saran tapaamisesta ja siitä, että nainen on tehnyt Roopesta itsestään myös onnellisemman version.

– Kaikille kamuille, jotka on tänään kyselly jaksamisia tiedoksi, että kaikki on hyvin, ja tää ei oo päätös, joka on syntyny tänään tai eilen. En tuu tän enempää kommentoimaan asiaa missään. Valoa ja voimaa kaikille, Salminen kirjoittaa.

https://www.instagram.com/p/Bn1VltQHbit/?taken-by=roopesalminen

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten , tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.