Nainen sitoi aviomiehensä ja leikkasi peniksen irti

Uutiset Kirjoittaja: , toimittaja

56-vuotias nainen on pidätetty kidnappauksesta ja silpomisesta syytettynä. Hänen uskotaan leikanneen aviomiehensä peniksen irti. Poliisin mukaan Victoria Thomas Frabutt oli sitonut 61-vuotiaan aviomiehensä paikoilleen. Hän oli tämän jälkeen irrottanut miehen peniksen veitsellä.

Poliisit hälytettiin Frabuttien kotiin varhain aamuyöstä. Irtileikattu penis onnistuttiin löytämään rikospaikalta, ja se toimitettiin jäihin säilöttynä sairaalaan. Aviomiehen tila ei ole tiedossa.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Poliisin mukaan Frabuttin motiivi veriteolle on toistaiseksi epäselvä. Häntä syytetään pahantahtoisesta kastraatiosta ja kidnappauksesta, uutisoi Yahoo News.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten , , tai laajemmin tästä aihealueesta Uutiset -osioistamme.

.