Pornotähden meikitön selfie – kaula-aukko pullisteli ratkeamispisteessä

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja

Aikuisviihdemallina itsensä elättävä Aletta Ocean on kertonut olevansa ahkera kuntoilija. Hän harrastaa lihaskuntoharjoittelun lisäksi juoksemista. Nyt nainen on julkaissut peiliselfien kuntosalilta.

Aletta Ocean on kuvassa ilman meikkiä. Hänen yllään on turkoosi Nike-brändin toppi, jonka kaula-aukko on venynyt järisyttävän suureksi. Syynä ovat muhkeat silikonirinnat.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Unkarin Budapestissa asuva Aletta Ocean, eli Dora Varga, on kasvattanut fanimääräänsä uskomattomaan 3,1 miljoonaan kappaleeseen. Hänen rintojensa yhteispaino on 4,2 kiloa, mikä lisää kuntoiluun omanlaisensa lisähaasteen.

https://www.instagram.com/p/CA5I24ZgfMf/

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten , tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.