Jessica Alves esitteli pakaroitaan auliisti – tyytyväinen uuteen vartaloonsa

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Vuoden naisena elänyt brasilialaissyntyinen Jessica Alves on saavuttanut sen ulkonäön ja persoonallisuuden, jota hän on aina haaveillut. Hän on vihdoinkin tyytyväinen itseensä ja lopettanut raskaissa ja vaativissa kauneusleikkausoperaatioissa käymisen.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Nykyisin Jessica Alves keskittyy naiseutensa vaalimiseen ja naisena elämiseen. Joulun alla hän julkaisi sosiaalisessa mediassa poikkeuksellisen näyttäviä poseerauksia, joissa hän pääsi esittelemään upeaa keinotekoista vartaloaan upeimmillaan.

Nyt sama teema on jatkunut, sillä Jessica on julkaissut uuden otoksen samasta kuvaussessiosta. Sao Pauloon taannoin muuttanut julkkishenkilö hakee lajissaan jo vertaistaan, mutta se on vaatinut lukemattomia kauneusleikkauksia.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.