Tulisa Contostavlos teki näyttävän paluun

Poptähti ja televisiokasvo Tulisa Contostavlos on viettänyt viime aikoina hiljaiseloa otsikoista. Nyt hänet on kuitenkin ikuistettu pitkästä aikaa paparazzikuviin, kun kohukaunotar lomaili Dubaissa ystäviensä kanssa.

---
---

Tulisa nautti täysin rinnoin Dubain rantaelämästä mustavalkoisiin bikineihin sonnustautuneena. Naisilla näytti olevan hauskaa vauhdikkaissa vesileikeissään.

X Factor -tuomarina tunnetuksi tulleen Tulisa Contostavlosin fiktiivinen Sky-esikoisromaani kertoo lontoolaisesta koulutytöstä, joka nousee tähteyteen köyhyyden keskeltä. Kirja peilaa löyhästi Tulisan omaa elämää, mutta sen kerrotaan silti olevan fiktiivinen teos. Neitokaisen yhtye N-Dubz julkaisi vuonna 2010 N-Dubz – Against All Odds: From Street Life to Chart Life -kirjan. Tulisa on myös itse julkaissut aiemmin Honest: My Story So Far -omaelämäkerran.

Splash
Splash
Splash
Splash
Splash
Splash
Splash
Splash

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.