Realitykaunotar Whitney Port bikineissä

Amerikkalainen realitytähti Whitney Port nähdään helmikuussa Subilla alkavassa The Hills -realitysarjassa. Rapakon takana nykyisin myös The City -realitysarjassa nähtävä kaunotar nousi taannoin otsikoihin muutettuaan kotoaan hotelliin hiiren takia.

---
---

Whitney Port hänen paras ystävänsä Joanna Scapa näkivät kotonaan pienen jyrsijän ja kauhistuivat sitä niin kovasti, että pakkasivat välittömästi tavaransa ja ottivat suunnan kohti Cooper Square -hotellia – yöpuvussaan. Sinne päästyään he soittivat asuntoonsa tuholaistorjujat. Nyt Whitney on kuitenkin ikuistettu jo nauttimassa yksikseen rentouttavasta vapaapäivästä aurinkoisissa tunnelmissa. Katso kuvat tästä ja lisää kuvia tästä.

24-vuotias Whitney Port on nähty television realitysarjojen lisäksi myös mallina muotinäytöksissä ja lehtien sivuilla. Hän on toiminut mallina muiden muassa Teen Vogue -lehdessä, jossa hän myös työskenteli muotitoimittajana. Viime aikoina Whitney Port on työskennellyt muotimaailmaan keskittyneessä viesintätoimistossa New Yorkissa. Viime vuonna hän lanseerasi lisäksi oman vaatemerkkinsä nimeltä Eve & A.

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.