Olemme kertoneet viime viikkoina muutamista lupaavista uusista kaunottarista, joista veikataan tulevaisuuden tähtinimiä mallimaailmaan. Nyt listaan voidaan lisätä yksi uusi nimi, joka on Nika Lauraitis.
Kanadalainen tumma kaunotar poseeraa parhaillaan todella näyttävissä kuvissa Flare-lehden kesäkuun numeron sivuilla Endess Summer -jutun kaunottarena. Upeissa rantakuvissa neitokainen nähdään uima-asussa muiden muassa makoilemassa vitivalkoisella rantahiekalla. Katso kuvat tästä.
Kyseinen juttukaan ei vielä suoraan tehnyt Nikasta tähteä, sillä hän toimi siinä vain kuvituksen kaunistuttajana. Neitokaiselle povataan kuitenkin todella hyvää tulevaisuutta, joten nimi kannattaa laittaa jo nyt korvan taakse. Ainakin amerikkalaisten viihdelehtien kommentit ovat olleet suorastaan ylistäviä
Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.