Jessica Edström pulahti hyiseen avantoon

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Sosiaalisessa mediassa kansainvälistä suosiota nauttiva suomalaiskaunotar Jessica Edström vietti koronakesän Suomessa Merenkurkun rantamaisemissa, josta hän julkaisi seuraajilleen ympäri maailmaa näyttäviä kuvia. Viime aikoina Jessica on jo päässyt hieman matkustelun makuun. Nyt Jessica nähdään menossa avantouinnille.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Kurvitar poseerasi kameralle punaisissa biksuissa ja pipo päässä pakkasessa, eli matkalla avantoon. Kuvan yhteydessä Edström kertoo, että tuolla hetkellä hänen hän huusi isänmaallisesti ”Suomi perkele”. Tarina ei kerro tapahtuiko näin todella, mutta ainakin tarinan osalta se vaikuttaa uskottavalta.

Pietarsaaresta kotoisin oleva Jessica Edström on kansainvälisesti yksi seuratuimmista suomalaisista mallikaunottarista 290.000 seuraajallaan. Hän on asunut ympäri maailmaa ja saavuttanut julkkisstatuksen glamourmallina. Jessican ystäväpiiriin lukeutuu esimerkiksi maailmanlaajuisesti tunnettu povipommi Claudia Romani.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.