Supertähti Rihanna paljasti helmikuussa olevansa jälleen raskaana. Hän odottaa parhaillaan toista lasta A$AP Rockyn kanssa. Mies on kovin suojelevainen tyttöystäväänsä kohtaan ja joutui nyt ojentamaan tuntemattomia ihmisiä, jotka riehuivat liian lähellä raskaana olevaa Rihannaa.
Rihannan ja A$AP Rocky olivat olleet yhdessä iltaa viettämässä, kun heidän eteensä oli tullut ryhmä miehiä, jotka olivat riehuneet ja tapelleet keskenään. Mies oli heti komentanut heitä rauhoittumaan ja vaatinut Daily Mail -sivuston mukaan heiltä käytöstapoja. ”Lopettakaa tuo! Käyttäytykää kuin herrasmiehet kun olette lähellämme. Minulla on minun naiseni tässä”, räppäri oli tokaissut.
Rihannan ja A$AP Rockyn esikoislapsi syntyi toukokuussa 2022. Supertähtien pojan pitkään mysteerinä olleen nimen inspiraationa toimi hiphop-kokoonpano Wu-Tang Clanin räppärilegendan taiteilijanimi, ja pojan nimeksi annettiinkin RZA Athelston Mayers.
Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten ASAP Rocky, Rihanna tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.