Meghan Marklella on tällä hetkellä monta rautaa tulessa. Hän valmistelee With Love, Meghan -sarjan toista tuotantokautta Netflixiin. Sen lisäksi hän aloitti juuri uuden podcastin ja lanseerasi As Ever -brändin, jonka tuotteet myytiin loppuun alle tunnissa.
Prinssi Harry on ensimmäistä kertaa kommentoinut julkisesti Meghan Marklen uuden As Ever -brändin suurta suosiota. ”Olen niin onnellinen vaimoni puolesta ja tuen täysin kaikkea, mitä hän on tehnyt ja jatkaa tekemistä”, Sussexin herttua sanoi People-lehden haastattelussa.
Harry esiintyi lyhyesti Netflix-sarjan viimeisessä jaksossa, jossa hän ylisti vaimonsa työtä liikuttavassa brunssikohtauksessa. Meghanin menestys ei rajoitu pelkästään televisioon ja uuteen yritykseen, vaan hänen aloittamansa Confessions of a Female Founder -podcasti singahti julkaisuviikolla suoraan ykköseksi Apple Podcastsin bisneskategoriassa.
Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten Meghan Markle, Prinssi Harry, Prinssi Harry ja Meghan Markle tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.