Vida Guerra bikinipeppu pystyssä

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Mallina ja laulajana uraa luonut kuubalaissyntyinen Vida Guerra esiintyy usein paljastavissa asuissa. Vuonna 2011 hänen takamuksensa valittiin maailman parhaaksi pepuksi Coed Magazine -lehden järjestämässä äänestyksessä. Sittemmin peppua on saatu ihailla usein lehdissä.

Playboy-lehdessäkin poseerannut julkkiskaunotar kuvattiin eilen nauttimassa lomastaan Miami Beachilla, jossa Vida keikisteli hopeanhohtoisissa bikineissä. Luonnollisesti paparazzit väijyivät kaiken muun lisäksi myös kuvia neitokaisen takamuksesta.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Havannassa syntynyt, mutta jo vuosia Yhdysvalloissa asunut 39-vuotias Vida Guerra on urallaan kokeillut niin laulajan, mallin kuin näyttelijänkin ammattia. Useissa televisiosarjoissa, uimapukumainoksissa sekä musiikkivideoissakin nähty tähti on urallaan esiintynyt myös rohkeissakin kuvissa muun muassa Playboy-lehdessä. Suureksi julkkikseksi tähti ei kovista yrityksistään huolimatta ole kuitenkaan vielä päässyt.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.