Uutisankkuri innostui liikaa suorassa lähetyksessä

Nettivideot Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Nykyisin televisio-ohjelmien internetlähetysten ja tallentavien digiboksien ansiosta suorissa lähetyksissä sattuneet kömmähdykset saadaan talteen ja verkkoon huomattavasti aikaisempaa useammin ja helpommin. Tällä kertaa amerikkalainen uutisankkuri on innostunut hieman liikaa.

Kaksinaismoralistisessa Yhdysvalloissa on normaalia näyttää raakoja murhia televisiosarjoissa, mutta samaan aikaan uutislähetyksissä ei missään nimessä saa lausua kirosanoja. Nyt näin on kuitenkin taas päässyt käymään, kun Fox13-kanavan naispuolinen uutisankkuri Erin Hawksworth hehkutti kertoessään Seahawks-joukkueen pelistä.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Nettivideot, Viihdeuutiset -osioistamme.

.