Poptähti Rihanna on viime päivinä ollut runsaasti otsikoissa seksiin liittyvien lausuntojensa ja valokuviensa merkeissä. Neitokainen rankattiin tällä viikolla maailman neljänneksi vaikutusvaltaisimmaksi julkkikseksi Forbes-lehden listauksessa.
24-vuotias vaikutusvaltainen laulaja on nyt kuvattu saapumassa Giorgio Baldi -ravintolaan varsin paljastavassa asussa. Hänellä oli alaosansa peittona virkattu valkoinen hame ja yläosaa peitti ainoastaan pitsi.
Rihanna nähdään pian valkokankaalla Battleship-elokuvassa, jota hän on markkinoinut ahkerasti maailmalla. Taannoin Rihannan kerrottiin olevan kiinnostunut esittämään edesmennyttä poplaulajaa Whitney Houstonia tämän elämäkertaelokuvassa. Aiemmin tällä viikolla Rihannan vahvistettiin esiintyvän The Fast and the Furious 6 -elokuvassa, joka saa ensi-iltansa vuonna 2013.
Voit lisätä Staran Googlen ensisijaiseksi lähteeksi klikkaamalla tästä ja ruksittamalla laatikon. Voit myös lukea lisää tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten Rihanna tai laajemmin samasta aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.



