BB-tuotanto julkaisi asukkaiden alastonkuvia – suihkukuvia taas nettiin

Big Brother Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Kuluvan vuoden Big Brother -tuotantokausi on jo hyvässä vauhdissa, ja taloon viimeksi astelleet kolme uutta miesasukastakin ovat tulleet ohjelman katsojille jo tutuksi. Asukkaiden alastonkuvia on päätynyt tänäkin vuonna jonkin verran verkkoon, eikä ainoastaan luvattomasti.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Äskettäin verkossa asukkaiden alastonkuvia julkaissut verkkosivusto joutui lopettamaan toimintansa tekijänoikeussyistä. Vielä muutama vuosi sitten olisi ollut järkytys nähdä nakukuvia ohjelman virallisella sivustolla, mutta parin viime vuoden aikana nekin ovat yleistyneet, sillä kuvat tuovat mukavasti kävijävirtaa ohjelman sivuille.

Nyt ohjelman tuotantotiimi on itse jälleen julkaissut koosteen asukkaiden vauhdikkaasta suihkusessiosta. Tällä kertaa kuvissa nähtävät naisasukkaat ovat bikineissä, mutta miehet suihkuttelevat tapansa mukaan alastomana. Suihkukuvissa nähdään esimerkiksi Jouko, Markus ja Tommi. Katso kuvat tästä.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Big Brother -osioistamme.