LeAnn Rimes ulkoilutti tuoreita silikonimuotojaan bikineissä

Syömishäiriöistäkin kärsinyt laulajakaunotar LeAnn Rimes paljasti äskettäin poteneensa synkkiä ajatuksia, jotka ajoivat hänet harkitsemaan itsemurhaa. Sittemmin tilanne on jo ilmeisesti parantunut.

------

Taannoin Leann hankki itselleen silikonirinnat, joita hän on nyt ulkoiluttanut lomaillessaan Miami Beachilla yhdessä miesystävänsä kanssa. Laulaja oli pukenut ylleen valkoiset bikinit.

LeAnn Rimes ja Eddie Cibrian tapasivat Lifetime-elokuvan kuvauksissa vuonna 2009. Pariskunta aloitti salasuhteen, joka johti molempien avioeroihin. Tunteita ja tuoksuja -saippuasarjasta tunnetulla Cibrianilla on kaksi lasta edellisestä avioliitostaan Brandi Glanvillen kanssa. Salasuhteen paljastumisen jälkeen LeAnn Rimes ja Brandi Glanville ovat olleet ilmiriidoissa.