Jenkkirokkari Joel Madden vierailee tuoreessa suomalaisbiisissä

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Suomalainen DJ-kaksikko Alex Kunnari & Heikki L on tehnyt uuden City Of Sin -singlen, jonka vierailevana vokalistina kuullaan kansainvälistä huippusuosiota nauttiva Good Charlotte -yhtyeen laulaja Joel Madden. Kerroimme taannoin videon kuvauksista, ja nyt odotettu musiikkivideo on viimein julkaistu.

Kuva: Facebook
Kuva: Musiikkivideo

Tänään julkaistussa videossa Joel Madden on merkittävässä roolissa kappaleen päävokalistina. Alex Kunnari ja Heikki L ovat tehneet remixejä muun muassa DJ Tiestolle, Chicanelle ja Paul Van Dykille sekä esiintyneet ympäri maailman jo vuosia. Alex Kunnari isännöi Ibizalla omaa klubiaan jo toista kesää.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten , , tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.