Kim Kardashian unohti pukeutua? Puolialastomana kaupungilla

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Kim Kardashianin paljastettiin ottaneen taannoisella nelipäiväisellä Meksikon lomallaan yhteensä 6.000 selfietä. Äskettäin seurapiiritähti juhlisti avustajansa syntymäpäivää julkaisemalla oman kuvansa Instagramissa. Parhaillaan Kim ja hänen miehensä Kanye West lomailevat Miamissa.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Eilen pariskunta kuvattiin kaupungilla, jossa näytti selvästi siltä, että Kim olisi unohtanut pukeutua hotellista lähtiessään. Hän nimittäin liikkui julkisella paikalla puolialastomana yhdessä miehensä kanssa.

Kim Kardashian on viime päivinä muutenkin nähty poikkeuksellisen niukoissa asuissa. On mahdollista, että Kim on tekemässä niin sanotut ladygagat, eli pyrkii maksimoimaan saamansa julkisuuden esiintymällä päivä päivältä rohkeammissa asuissa julkisuudessa.

Splash
Splash
Splash
Splash
Splash
Splash

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.