Mies tuunasi tuulilasinpesijän – ruiskuttaa herkkua suoraan suuhun!

Autot Viihdeuutiset Toimittaja:

Kuumina kesäpäivinä on tärkeää muistaa huolehtia omasta nesteytyksestään myös autolla ajon aikana. Sen voi kuitenkin suorittaa helpomminkin kuin tubettaja Daniel Tillotson tuoreella videollaan.

Tillotson muokkasi autonsa tuulilasinpesimen ruiskuttamaan pesuaineen sijaan virvoitusjuomaa suoraan hänen suuhunsa. Youtubessa julkaisemallaan videolla hän paljastaa, kuinka se tapahtui.

Mies täytti säiliön vadelma-granaattiomena -kombutsateellä. Idea vaikuttaa muuten yllättävän käytännölliseltä, mutta Tillotson epäilee putsanneensa laitteen huonosti. Hän nimittäin valittelee juoman maistuvan lähinnä saippualta.

Voit lukea lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten , tai laajemmin samasta aihealueesta Autot, Viihdeuutiset -osioistamme.

PS: Lue lisää autoista Tyyliniekka.fi -verkkolehdestä.