Seurapiirijulkkis ja pian miljardööri Kylie Jenner ilmoitti äskettäin sosiaalisessa mediassaan, että hän on nyt virallisesti osa Adidas-perhettä ja toimii tästä eteen päin yhtiön lähettiläänä.
Nyt nuori kaunotar on kuvattu poistumassa West Hollywoodissa sijaitsevasta The Nice Guy -klubilta näyttävässä vaaleanpunaisessa lateksiasussa. Pitkähiuksinen blondi muistutti asussaan lähes Barbie-nukkea.
Kylie Jenner pukeutuu usein urheiluvaatteisiin ja urheiluvaatemerkkien valmistamiin rentoihin vapaa-ajan asuihin, mutta on kuitenkin myöntänyt, että ei juurikaan pidä liikunnasta.
Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten Kylie Jenner tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.
.