Laulajatar Perrie Edwards nousi julkisuuteen X Factor -laulukilpailussa syntyneen Little Mix -tyttöbändin riveissä. Hänestä tuli nopeasti yhtyeen tunnetuin tähti seurusteltuaan One Direction -yhtyeen Zayn Malikin kanssa.
Jalkapalloilija Alex Oxlade-Chamberlainin kanssa kihloissa oleva Perrie on nyt julkaissut sosiaalisessa mediassa kuvan aurinkolomaltaan Dubaissa, jossa hän nautti uimarannasta maailman upeimmaksi hotelliksi takavuosina nimetyn luksuskohteen edustalla. Poptähdelle oli yllään mustat biksut.
Voit lisätä Staran Googlen ensisijaiseksi lähteeksi klikkaamalla tästä ja ruksittamalla laatikon. Voit myös lukea lisää tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten Perrie Edwards tai laajemmin samasta aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.