Taylor Momsen synkisteli – rinnat silti pääosassa

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Näyttelijätär Taylor Momsenin ura on kokenut melkoisen muutoksen vuosien saatossa. Gossip Girl -sarjasta maailmanmaineeseen ponkaissut neito on muuttunut hurjaksi goottimimmiksi, joka näyttäytyy nykyään punaisella matolla silmät mustattuina ja huulet tummina. Tähti luotsaa The Pretty Reckless -yhtyettä.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

taylormomsen27012014

Nyt Taylor poseeraa Recover-lehden kansikuvassa mustassa viitassa ilman rintaliivejä. Kaunottaren muodot tulevatkin esille otoksessa. Jännittävän rock-tunnelman säilyttämiseksi Momsenin käsissä lepäilee pääkallo.

Taannoin Taylor Momsen nähtiin Going to Hell -musiikkivideolla yläosattomissa. Video oli varsin rohkea, sillä siinä tähti nähtiin orgioissa sensuelleissa tunnelmissa. Momsen on herättänyt huomiota myös seksipaljastuksillaan ja kertonut haastattelussa harrastaneensa esimerkiksi yhdyntöjä papin kanssa.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.