Viime vuonna internetin etsityin videopätkä oli Paris Hiltonin, 23, ja hänen ex-poikaystävänsä petileikit. Poikaystävä Rick Salomon, 33, levitti pornovideon videon ensin internetiin ja myöhemmin se julkaistiin jopa DVD:llä. Video toi Salomonille miljoonia dollareita, mutta mies haluaa vielä lisää.
Salomon on paljastanut omistavansa vielä toisenkin pornovideon, jossa esiintyy siis myös Paris Hilton. Myös jatko-osa tullaan julkaisemaan DVD:llä mikäli Salomonin suunnitelmat toteutuvat.
Hawailla parasta aikaa lomaileva Paris oli tyrmistynyt kuullessaan toisenkin nauhan olemassaolosta, vaikka oli luonnollisesti itse mukana sen kuvauksissa.
Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.