Shakiralla todella seksikäs levynkansi

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Latinotähti Shakira teki kesällä paluun musiikkimarkkinoille parin vuoden opiskeluvapaan jälkeen. Samalla supertähti lanseerasi myös uuden musiikkityylinsä ja ulkoisen tyylinsä.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Nyt huomattavasti aikaisempaa seksikkäämmin sekä musiikkivideollaan että promokuvissaan poseeraava kaunotar siirtyi musiikillisesti latinopopista puhtaaseen discopoppiin. Uuden She Wolf -albuminsa nimisinglen musiikkivideolla hän keikistelee lähes alastomana.

Shakiran paluulevyn kansikuvassa latinokaunotar nähdään niin ikään seksikkäänä, pukeutuneena vain hopeanhohtoiseen tiukkaan korsettiin. Katso levyn kansikuva alta. Samannimisen singlen kansi löytyy puolestaan Staran levyarvostelusta tästä.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.