Kuka mies voisi vastustaa, kun tarjotaan amerikkalaista jalkapalloa ja naisia juoksentelemassa alusvaatteisillaan? Harva kieltäytyisi tällaisesta tarjouksesta. Nyt verkossa nähdään naispuolisia sporttisia lihaskimppuja.
LFL-liiga (The Lingerie League) koostuu superkuumista atleettisista naisista alusvaatteisillaan. He eivät ole vain naisia alusvaatteisillaan, jotkut ovat kadehdittavan trimmissä kunnossa. Katso tiukkaakin tiukemmat kuvat tästä.
Vuonna 2009 perustetun LFL -liigan tarkoituksena on tarjota miehille amerikkalaista jalkapalloa vähäpukeisilla naisilla höystettynä. LFL tekee myös olutmainoksia, joka sopii varmasti kyytipojaksi monelle miehelle jalkapalloa seuratessa.
Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.