Vartalo kuin tiimalasi – popkaunotar esitteli auliisti kurvejaan

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja

Suosionsa terävimmältä huipulta jo pudonnut naisräppäri Iggy Azalea tuskaili aiemmin verkossa, että hänen on vaikea vaihtaa vapaalle edes lomalla ollessaan. Nainen on tottunut keikkaillessaan siihen, että viettää yhdessä kohteessa noin vuorokauden kerrallaan.

Tällä kertaa Iggy on esitellyt tiimalasia muistuttavaa vartaloaan auliisti, kun hän puki ylleen vihreät biksut. Kurvikas kaunotar poseerasi samassa asussa myös veneen kannella merellä.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Taannoin Iggy paljasti, että rentoutuminen on hänelle vaikeampaa kuin voisi luulla. Blondi kaunotar on saanut paljon kritiikkiä koko uransa ajan, mutta yleensä hän viittaa kintaalla arvostelijoilleen.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.