Lindsay Lohan sai varastetun laukkunsa takaisin

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja

Näyttelijä-artisti Lindsay Lohan oli torstaina murheen murtama, kun häneltä varastettiin Lontoon Heathrowin lentokentällä käsilaukku, jossa oli miljoonan dollarin edestä koruja. Nyt Lindsay voi huokaista ainakin osittain helpotuksesta, kun hän on saanut laukkunsa takaisin.

Viranomaiset ovat vahvistaneet, että laukku on löytynyt lentokentältä, mutta vielä ei ole tietoa kadonneen omaisuuden määrästä. Lindsay käväisi Venetsian Filmifestivaaleilla poikaystävänsä kanssa markkinoimassa tuoretta Bobby -elokuvaansa.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Joidenkin suomalaistenkin lähteiden mukaan Lindsay olisi ryöstetty lentokentällä, mutta nuo tiedot ovat virheellisiä. Tapauksessa on kyse “vain” törkeästä varkaudesta – ei siis ryöstöstä.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.