Jessica Alba ja Cash Warren: Salahäät!

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Maailman tämän hetken seksikkäin odottava äiti, Hollywood-tähti Jessica Alba, on mennyt naimisiin. Alba ja hänen miehensä Cash Warren avioituivat kaikessa hiljaisuudessa maanantaina.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Tähden tiedottaja Brad Cafarelli vahvisti tiedon avioliitosta People-lehdelle. Seremonia järjestettiin Beverly Hillsin oikeustalolla valkoisten kukkien loisteessa. Jessiba Alba oli pukeutunut pitkään siniseen pukuun ja hänen hiuksensa olivat poninhännällä. Cash Warren oli puolestaan valkoisessa paidassa ja ruskeissa housuissa.

Seremonia järjestettiin maanantaina aamupäivällä noin 11.30 maissa. Pariskunta anoi ensin avioliittolupaa, ja 40 minuutin odottelun jälkeen paperityöt olivat ohi ja henkilökunta vihki tuoreen avioparin. Häissä ei alustavien tietojen mukaan ollut lainkaan varsinaisia häävieraita. Pariskunta kihlautui joulukuussa.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.