BB-Niko harrasti seksiä korvausta vastaan!

Big Brother Kirjoittaja: , toimittaja

Big Brother -talossa vietettiin eilen espanjalaista iltaa, ja asukkaat saivat illan aikana teeman mukaisesti hieman viiniä nautittavakseen. Alkoholi sai heidän kielenkantansa höllentymään, ja puhe siirtyi tuttuun tapaan seksiin.

Mainos (jatkuu alla)Mainos päättyy

Niko yllätti kanssa-asukkaansa paljastamalla harrastaneensa seksiä korvausta vastaan. Hän kiisti toimineensa prostituoituna, mutta myönsi saaneensa seksikumppaneiltaan korvaukseksi muiden muassa erilaisia lahjoja.

– No en niinkään rahasta, mutta niinku silleen et se niinku ostaa jotain kuten vaikka kellon tai jotain ja sä saat sen jos sä niinku annat sille, Niko selitti kokemuksiaan.

– Ootko sä sitten antanut materiaalia vastaan? BB-Marko kysyi mieheltä suoraan.

– No niinku ehkä. Voi vi**u… Niko myönsi.

– En ehkä tiedostanut sitä aluksi, mutta sit kun se on antanut mulle jotain, niin oon hakeutunut sitten seuraavalla kerralla sen saman tyypin seuraan, Niko tarkensi.

BB-Marko tiedusteli lopulta Nikolta suoraan viikonlopun seksihurjastelun hintaa.

– Ei se ole sellasta. Älkää nyt herranjumala tolleen, Niko yritti rauhoitella.

Tästä huolimatta Niko vitsaili tarjoavansa seksiä heti päästyään ulos Big Brother -talosta.

– Siellä mä istun sunnuntaina Klaus-K:ssa reva levällään, että kyllä tässä ehtis vielä ennen lehdistötilaisuutta kerran vetää, Niko naureskeli.