Viihdelehdet ovat jo muutaman päivän ajan seuranneet tiiviisti r&b-tähti Rihannan ja hänen uuden miesystävänsä lemmenlomaa Meksikossa. Rihanna ja urheilutähti Matt Kemp bongattiin hieman vuodenvaihteen jälkeen Meksikon vesillä olevalta huvijahdilta.
Julkkispariskunnan uskotaan tavanneen ensimmäisen kerran ollessaan viettämässä samaan aikaan uudenvuodenjuhlia Dubaissa. Jo muutama päivä vuoden vaihtumisen jälkeen he suutelivat ja halailivat toisiaan huvijahdin kannella ympärillä veneilevistä paparazzeista välittämättä. Välillä laulaja tarkkaili kuvaajia myös kiikareilla. Nyt Rihannasta on saatu tuoreempia ja aikaisempaa parempia bikinikuvia. Katso kuvat tästä ja lisää kuvia tästä.
Kahdestaan julkkistähdet eivät toki jahdillaan lekottele, mutta kuvista päätelle he kuitenkin keskittyvät pääasiassa toisiinsa. Lomareissun myötä Rihanna on esitellyt kuvaajille myös uuden hiustyylinsä, joka on aikaisempaa ilmavampi. Hieman samanlaista lookia tosin nähtiin jo ennen vuodenvaihdetta ikuistetuissa valokuvissa.
Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten Rihanna tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.