LeAnn Rimes jätti rintaliivit kotiin

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Kerroimme äskettäin kuinka poptähti LeAnn Rimes julkaisi itsestään verkossa uusia bikinikuvia ollessaan Meksikossa häämatkalla tuoreen miehensä Eddie Cibrianin kanssa. LeAnn Rimes hankki taannoin silikonirinnat, joita hän on sittemmin esitellyt auliisti.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

LeAnn on julkaissut omia bikinikuviaan verkossa, mutta nyt hän on päätynyt paparazzikuviin Los Angelesin liepeillä Malibussa. Timmi kaunotar oli kuitenkin jättänyt rintaliivinsä kotiin, joten näky oli sen mukainen.

Keväällä huhuttiin, että LeAnnin ja hänen ex-miehensä Dean Sheremetin yhteinen kotipornovideo olisi joutunut vääriin käsiin. LeAnn kiisti väitteet jyrkästi Twitter-blogissaan, mutta Sheremet oli hieman toisilla linjoilla ja vihjasi videon olevan todella olemassa.

Poptähti LeAnn Rimes pokasi näyttelijä Eddie Cibrianin, kun molemmat tähdet olivat tahoillaan naimisissa. Tapauksesta syntyi todellinen sekasotku, kun neliödraaman osapuolet hakivat kukin vuorollaan avioeroa. Rimes ja Cibrian eivät kuitenkaan eronneet toisistaan, sillä pariskunta avioitui huhtikuussa.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.