Etelä-Amerikasta on tullut jo vuosikymmenten ajan monia maailman näyttävimpiä kaunottaria. Nyt Brasiliasta on nousemassa kansainvälisille areenoille myös uusi kaunotar Julia Pereira.
Julia Pereira on tehnyt jo näyttävää työtä poseeraamalla nimekkään mallitoimiston riveissä. Nyt Julia Pereira on ikuistettu paparazzien toimesta kuviin työelämän ulkopuolella.
Kaunotar nautti nimittäin eilen aurinkoisesta vapaapäivästä Miami Beachin rannalla harmaisiin bikineihin pukeutuneena. Neitokainen muisti antaa tarjoilijalle tippiä hyvästä palvelusta.
Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten Julia Pereira tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.
.



