Muistatko Sinkkuelämää-sarjan Kihon? Lomakuvissa ilman paitaa

Viihdeuutiset Toimittaja:

Naiset ympäri maailmaa rakastavat Sinkkuelämää-televisiosarjaa. Manhattanin kauniiden ura-naisten elämästä kertovassa sarjassa nähtiin myös päähenkilö Carrie Bradshaw’n fantasioiden kohteena Kiho, jota näytteli seksikäs komistus Chris Noth.

58-vuotias komistus on sittemmin kokenut muodonmuutoksen, ja hän näyttää tätä nykyä varsin erilaiselta muutaman vuoden takaiseen suosikkisarjan tyyliin verrattuna. Armanin puvut ovat vaihtuneet löysiin shortseihin ja vatsakkaaseen rantatyyliin.

Kuva: Splash
Kuva: Splash
Kuva: Splash
Kuva: Splash

Chris Noth bongattiin juuri paparazzikuviin Havaijilla. Mies päätyi valokuvaajien huomion keskiöön snorklaustuokion jälkeen. Näyttelijäuros oli kasvattanut itselleen otosten perusteella vinkeää kesäpartaa.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.