Muistatko Sinkkuelämää-sarjan Kihon? Lomakuvissa ilman paitaa

Naiset ympäri maailmaa rakastavat Sinkkuelämää-televisiosarjaa. Manhattanin kauniiden ura-naisten elämästä kertovassa sarjassa nähtiin myös päähenkilö Carrie Bradshaw’n fantasioiden kohteena Kiho, jota näytteli seksikäs komistus Chris Noth.

MAINOS
MAINOS PÄÄTTYY

58-vuotias komistus on sittemmin kokenut muodonmuutoksen, ja hän näyttää tätä nykyä varsin erilaiselta muutaman vuoden takaiseen suosikkisarjan tyyliin verrattuna. Armanin puvut ovat vaihtuneet löysiin shortseihin ja vatsakkaaseen rantatyyliin.

Kuva: Splash
Kuva: Splash
Kuva: Splash
Kuva: Splash

Chris Noth bongattiin juuri paparazzikuviin Havaijilla. Mies päätyi valokuvaajien huomion keskiöön snorklaustuokion jälkeen. Näyttelijäuros oli kasvattanut itselleen otosten perusteella vinkeää kesäpartaa.

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.