Supermalli yritti peittää erotiikkakirjaa rantahiekkaan – näin siinä kävi

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Supermalli Chrissy Teigen meni taannoin naimisiin laulaja John Legendin kanssa. Pari oli ennen avioitumistaan seurustellut pitkään. Teigen julkaisi sittemmin seksikkäitä otoksia häämatkaltaan sosiaalisessa mediassa.

MAINOS
MAINOS PÄÄTTYY
Kuva: Twitter
Kuva: Twitter

Fifty Shades of Grey -erotiikkakirjat ovat olleet maailmanlaajuinen menestys, mutta Chrissy Teigen ei kuulu kirjojen faneihin. Mallikaunotar kuvaili Twitter-tilillään yrityksiään lukea kohuttua romaania lomamatkallaan heikoin tuloksin. Lopulta hän jakoi kuvan, jossa hän hautaa kirjan aurinkorannan hiekkaan.

28-vuotias Chrissy Teigen teki malllidebyyttinsä Sports Illustrated -lehden uimapukunumerossa vuonna 2010. Teigenin eksoottiset piirteet selittyvät norjalais-thaimaalaisella taustalla. Hän on esiintynyt esimerkiksi Italian Voguen, Esquiren, Glamourin ja Cosmopolitan -lehden kannessa.

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.