Miehet ovat tunnetusti ajoittain homofobista väkeä. Monelle kaverille voisikin olla aikamoinen yllätys saada tuntematon uros eteensä hetkuttelemaan. Nyt tällainen tilanne tulee vastaan YouTube-pilavideolla.

Eräs mies nimittäin laittaa musiikkia soimaan ja alkaa tanssia vieraiden kaksilahkeisten edessä aggressiivisen viettelevään tyyliin. Soidintanssi ei välttämättä ota tulta alleen, vaan se saa miehet perääntymään. Osa käskee tanssijaa kauemmas hätääntyneen oloisena.
Vain homoseksuaalilta vaikuttava mies antautuu tanssisessioon pilailijan kanssa. Positiivista suhtautumista tulee myös maistissa olevalta kadunmieheltä. Pilailijalla on mukanaan tuuria, ettei hän saa nenilleen tanssinsa takia.
Voit lisätä Staran Googlen ensisijaiseksi lähteeksi klikkaamalla tästä ja ruksittamalla laatikon. Voit myös lukea lisää tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin samasta aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.