Lukemattomissa suomalaisissa miesvaltaisissa opiskelija-asunnoissa vessa on koristeltu vähäpukeisten naisten kuvilla. Usein seinällä on kuva tai muutama, mutta nyt erään yhdysvaltalaisen opiskelijaboksin sisustus asettaa alalle kokonaan uuden riman.
Soluasuntonsa Fap City -nimisen vessan kuvan Reddit-palvelussa julkaissut nuori mies kertoo asuneensa kämpässä tähän mennessä kahden vuoden ajan. Vessa tosin sisustettiin uusiksi vasta aivan äskettäin, kun kämppikset saivat ajatuksen leikata muun muassa Maxim-miestenlehdestä kaunotarten kuvia ja täyttää niillä vessan seinät.
Voit lisätä Staran Googlen ensisijaiseksi lähteeksi klikkaamalla tästä ja ruksittamalla laatikon. Voit myös lukea lisää tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten wc tai laajemmin samasta aihealueesta Koti & Asuminen -osioistamme.