Sarah Harris mainostaa vettä bikineissä – kosteutta ainakin riittää

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Seksikkyyden ja vähäpukeisten naisten liittäminen mitä erikoisimpien tuotteiden mainontaan ei ole Suomessa ollut viime vuosina kovin yleistä, mutta muualla maailmassa sitäkin enemmän. Esimerkiksi Carl’s-hampurilaisketju käyttää molempia häikäilemättä hyväkseen seksiä tihkuvissa mainoksissaan.

Nyt myös 138 Water -vesimerkki on lähtenyt samoille linjoille, sillä se on pestannut mainoskampanjansa keulahahmoksi mallikaunotar Sarah Harrisin. Viime päivinä Harris on kuvannut kampanjaan mainoskuvia, joissa hän poseeraa vesipullo kädessään bikineissä rantavedessä viettelevissä asennoissa.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -
Splash
Splash
Splash
Splash

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.