Katharina Nahlik esitteli rantakuntonsa

Kauneuskilpailuissa hyvin menestynyt itävaltalainen Katharina Nahlik voitti Miss Wienin -kilpailun vuonna 2014. Sen jälkeen neitokainen on työskennellyt mallina. Tie vei aikoinaan Yhdysvaltoihin, kun hän avioitui amerikkalaisen diplomaatti Shilo Mazepan kanssa.

------

Nyt Katharina on esitellyt täydellisyyttä hipovaa rantakuntoaan videolla, jonka hän itse kuvasi itsestään. Siinä kaunotar poseeraa biksuissa, jotka hyvin mielellään voisi nähdä tulevana kesänä rannalla myös Suomessa.

Katharina Nahlik tunnettiin aiemmin nimellä Katharina Mazepa, ja hän vaikuttaa nykyisin Yhdysvaltojen Miamissa eikä häpeile vartalonsa esittelyä. Hänen julkaisemissaan kuvissaan näkyy poikkeuksetta enemmän ihoa kuin vaatteita. Nahlik opiskeli ympäristötekniikkaa BOKU-yliopistossa Wienissä.

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.