Tässäkö maailman seksikkäin korttihai? Katso kuvat!

Maailman tunnetuin miestenlehti Playboy juhlii ensi vuonna 55-vuotista taivaltaan monin tavoin. Lehden sivuilla jo aiemmin lukuisia kertoja poseerannut malli-näyttelijä Carmen Electra nähdään alastomana juhlavuoden ensimmäisen lehden kannessa tammikuussa.

------

Playboy ja lehden isäntä Hugh Hefner ovat juhlineet lehden pitkää ikää jo muutaman viime päivän ajan erilaisissa tapahtumissa. Nyt tammikuun Playmate on nähty pokeripelin parissa, mutta hieman tavallista pokeri-iltaa seksikkäämmässä asussa. Carmen Electra oli nimittäin pukeutunut Playboy-pupuksi.

Erityisen hyvin asussa oli nostettu esiin Carmen Electran ehkäpä tunnetuimmat ruumiinosat hänen rintakehänsä etupuolelta. Juhlissa Carmen ei suinkaan ollut ainoa Playboy-pupu, mutta ainakin hän oli illan kuvatuin. Katso kuvat tästä! Carmen nähtiin juhlissa myös jakamassa pelikortteja. Se ei häneltä kuitenkaan kovin hyvin luonnistunut, joten neitokainen keskittyi lopulta poseeraamaan parin pelikortin kanssa.