Sophie Rain riisui nyt maksutta – someseuraajat innoissaan

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Aikuisviihteellä kymmenien miljoonien omaisuuden ansainnut Sophie Rain joutui taannoin pelottavaan tilanteeseen, kun Rainin ja lukuisten muiden somevaikuttajien asuttamaan kartanoon ilmestyi kutsumaton vieras, joka rikkoi takaoven ikkunan ja juotui lopulta poliisin swat-ryhmän kiinniottamaksi.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Sittemmin kriisistä on jo ilmeisesti selvitty, ja nyt Sophie nähdään poseeraamassa melko vähäpukeisena. Hän esittelee nimittäin vartaloaan näyttävästi yllään vain mustat rintaliivit ja punaiset alushousut. Hänen someseuraajansa ovat ymmärrettävästi olleet innoissaan näkemästään.

Sophie Rainin asuntoon murtautuminen ei ollut ensimmäinen kerta laatuaan. Talossa on yleensä paikalla monia sometähtiä, ja taannoin eräs tunkeilijoista tallentui jopa somevideolle. Jatkossa Sophie tuskin viettää öitään kodissaan yksin ja oman turvallisuutensa vuoksi.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.