Alaston nainen asteli kauppaan – vankila uhkaa

Viime päivinä olemme kertoneet paristakin tapauksesta, jossa miehet ovat olleet liikkeellä täysin alastomina. Nyt Yhdysvalloissa myös täysin alaston nainen on pidätetty hänen asteltuaan paikalliseen supermarkettiin ilman rihman kiertämää.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU
Lue myös Sophie Rain ansaitsi satumaisen omaisuuden OnlyFansilla – avautuu nyt tilanteestaan
Lue myös Jari Saarion piina lähestyy valtamerellä – ”Kuuluu vaan tuollaisia räjähdyksiä”

49-vuotias nudistinainen suuntasi Saratoga Springsissä sijaitsevaan kauppaan alastomana toivotellen ihmisille samalla hyvää päivää. Valvontakamera kuvasi naisen kävelemässä sisään. Kaupan henkilökunta soitti paikalle poliisit ja nyt naista odottaa jopa kolmen kuukauden vankilatuomio. Nainen ei kärsinyt mielenhäiriöstä, vaan kertoi uskovansa nudistien vapauteen olla alastomana. Laki ei kuitenkaan sellaista tunne.

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Nettivideot Ohhoh!.