Eros Ramazotti hipelöi tyttöystävän bikinipeppua ja jalkoväliä

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Italialainen laulajatähti Eros Ramazzotti on ollut jo vuosikymmenien ajan naistenmiehen maineessa ja samalla luonnollisesti myös miljoonien naisten päiväunien kohde. Parhaillaan poppari lomailee Yhdysvalloissa, Miamissa.

Eros Ramazzotti kuvattiin eilen nautiskelemassa olostaan hotellinsa uima-altaalla yhdessä tyttöystävänsä Marica Pellegrinellin kanssa.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Mies ei kuitenkaan kyennyt pitämään näppejään erossa tyttöystävänsä muodoista siitä huolimatta, että he eivät olleet täysin yksityisessä ympäristössä. Ramazotti nimittäin kosketteli hellästi sekä Marican bikinipeppua että jalkoväliäkin.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.