Rachel Bilson ihmetyttää blondina

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

O.C. -sarjasta tunnetuksi tullut Hollywood-tähti Rachel Bilson on kuvattu blondina New York, I Love You -elokuvan kuvauspaikalla. Onneksi kyseessä on mitä ilmeisimmin vain peruukki, koska vaalea kuontalo ei sovi Bilsonille lainkaan.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Viimeksi Rachel Bilson valloitti suomalaiset valkokankaat elokuvassa Jumper. Ennen elokuvauraansa hän ehti näytellä myös televisiosarjoissa 70’s Show ja Buffy Vampyyrintappaja. Parhaillaan kuvattavan New York, I Love You -elokuvan on määrä saada ensi iltansa vielä tämän vuoden aikana.

Katso tuoreet kuvat Rachel Bilsonista blondina tästä! Maailman seksikkäimpien naisten listalle rankattu Hollywood-kaunotar nähtiin äskettäin myös bikinikuvissa.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.