Vau, tässä ovat seuraavat Bond-tytöt – katso video

James Bond -elokuvat ovat jo kymmenien vuosien ajan marssittaneet valkokankaalle kaunottaria, joista on lähes kaikista tullut saman tien kestojulkkiksia. Bond-tytön leima pysyy naistähdissä koko uran ajan, ja nyt kaunottarien lista on jälleen kasvanut.

MAINOS
MAINOS PÄÄTTYY

Uusi James Bond -elokuva Skyfall on parhaillaan kuvausvaiheessa ja nyt tuotantoyhtiö on julkaissut ensimmäisen toimintavideon, jossa uusi Bond-kaunotar Naomi Harris nähdään harjoittelemassa rooliaan varten. Videolla käsiaseella näyttävästi ampuva Harris kertoo joutuneensa harjoittelemaan roolia varten peräti kymmenen kuukauden ajan.

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.