Norjalaisen blondin rinnat kuin kaksi melonia – toipuu edelleen kauneusleikkauksesta

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Belgiassa äskettäin kauneusleikkauksessa käynyt norjalaisbimbo Sindy Starlet kehuu, että hänen toipumisensa on edennyt mallikkaasti. Nainen otti lisätäytettä poveensa.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Vesimelonin kokoiset rinnat hankkinut norjalainen Sindy Starlet on muokannut ulkonäköään nukkemaiseen suuntaan 21 vuoden ajan. Hän on nyt julkaissut ensimmäisen kuvan leikkauksen jälkeen arkivaatteet yllään. Nainen on piipahtanut kampaajalla.

Katse kiinnittyy väkisinkin naisen poveen, joka pullottaa punertavan paidan alta. Paidan napit ovat pingottuneet ja Sindy Starletin on kaiketi hankittava pian uusia vaatteita suuremmille rinnoilleen. Hän kuitenkin kehuu toipumisen edenneen hyvin.

https://www.instagram.com/p/BzYWwqtIa4u/

https://www.instagram.com/p/Bx3YTIyIqG9/

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten , , tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.