Karen Havary teki sen taas – esitteli kurvinsa uima-altaalla

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Viime vuosina epäluonnollisen kurvikkaat naiset ovat saaneet merkittävästi jalansijaa viihdealalla, sillä esimerkiksi Kim Kardashian ja Nicki Minaj ovat ällistyttäneet kerta toisensa jälkeen takapuolillaan ja tiimalasivartaloillaan. Taannoin he saivat haastajan Karen Havarystä, josta on muodostunut viime aikoina somen suosikkikurvitar.

Hieman tavallista vähemmän viime aikoina sosiaalisessa mediassa poseerannut Karen on nyt suunnannut kesälomalle ja toivottanut sieltä seuraajilleen oikein hyvää lomaa. Hän teki sen itselleen ominaisella tavalla, eli esittelemällä jättimäistä takapuoltaan sosiaalisen median kuvissaan.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.