Miss Suomi -tittelistään ja monista televisio-ohjelmista tunnettu nykyinen malli ja sosiaalisen median vaikuttaja Sara Sieppi seurustelee nykyisin Suomen maajoukkueessa pelaavan Pyry Soirin kanssa. Viime aikoina Sieppi on muun muassa myynyt asuntoaan.
Iholla-realitysarjaa tähdittävä mallikaunotar on nyt poseerannut upeassa kuvassa, jossa hän esittelee paitsi vartaloaan myös yllään olevia sinisiä alusvaatteita. Viime aikoina myös ihmissuhteidensa merkeissä otsikoissa ollut julkkisnainen osoittaa olevansa edelleen huippunäyttävä.
Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten Sara Sieppi tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.