Bam Margera viimein pakkohoitoon – vaaraksi itselleen ja muille

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja

Jackass-tähti Bam Margera on nykyään otsikoissa pelkästään ongelmiensa vuoksi. Päihdekierteessä kärvistelevä ja moniogelmainen skeittari on turvautunut äärimmäisiin keinoihin saadakseen yhteyden entiseen vaimoonsa Nikki Boydiin ja viisivuotiaaseen poikaansa Phoenixiin.

Äskettäin Margera uhkasi ottaa yliannostuksen, jonka jälkeen hän lensi Yhdysvaltojen Pennsylvaniasta Los Angelesiin ja katosi. Pian löytymisensä jälkeen hänet sijoitettiin psykiatriseen pakkohoitoon. Los Angelesin poliisiviranomaisten mukaan Margera on vaaraksi itselleen ja muille.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Poliisit löysivät Bamin puhelimen hätäpaikannuksen avulla. Mies oli Danny Trejon omistamassa Trejo’s Tacos -ravintolassa. Bam vietiin hoitolaitokseen, jossa hänet voidaan lain mukaan pitää vangittuna jopa 72 tuntia, TMZ uutisoi.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.