Kourtney Kardashian herttaisella lomalla – upea kuvasarja maaseudulta

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Kardashianit-realitysarjasta tutuksi tullut perheenäiti ja yrittäjä Kourtney Kardashian sai tänä vuonna perheenlisäystä aviomiehensä Travis Barkerin kanssa. Nyt nainen on vähitellen palannut myös töidensä pariin ja tehnyt kuvauksia sekä uusia tuotelanseerauksia Lemme-hyvinvointibrändille.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Kourtney Kardashianilla on myös ollut aikaa lomailla ja ottaa rennosti oman aviomiehen kanssa. 45-vuotias tähti julkaisi hänen Instagram-kanavallaan kuvasarjan, jossa nähdään millaista minilomaa he olivat viettäneet maaseudun rauhassa.

Kourtney Kardashian ja Travis Barker ovat mökkeilleet maaseudulla rauhallisen luonnon ja eläinten ympäröimänä. Khloe Kardashian jätti huvittuneena kommentin: ”Sinä koiran kanssa saa minut nauramaan”, ja vihjaili, että Kourtney Kardashian ei välttämättä olisi kovinkaan eläinrakas tosielämässä.

Näytä tämä julkaisu Instagramissa

Lue myös Kim Kardashian täytti 45 vuotta – sisko Kourtney julkaisi ennennäkemättömiä kuvia

Henkilön Kourtney Kardashian Barker (@kourtneykardash) jakama julkaisu

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.